פרקט לבן

ניתן לרכוש את כל המותגים של פרקטים לבנים, לפניכם מותגים לבחירה.

פרקטים לבנים מעץ או למינציה?

 

בשנים האחרונות לקוחות רבים מעדיפים להתקין בביתם פרקטים לבנים לאור הנראות המיוחדת שלהם והתחושה הנעימה שהם יוצרים בחללים השונים.

ההתלבטות של הלקוחות היא אם לרכוש פרקטים לבנים מעץ טבעי או למינציה ולכן חשוב להבין את ההבדלים בין שתי האופציות הללו.

פרקט לבן מעץ מלא

עץ מלא הוא עץ טבעי גושני בעל גוון עץ יפהפה אשר משרה בכל בית אווירה אקסקלוסיבית ויוקרתית. לאור העובדה שמדובר בחומר מאד איכותי, אפשר ליהנות ממנו לאורך שנים רבות תוך הקפדה על התחזוקה הנדרשת. עם זאת יש להביא בחשבון שאם רצפת פרקט לבנה מעץ טבעי נפגעת עקב חפץ שנפל, רטיבות או שנוצרים עליה שריטות, הדבר בולט מאד ופוגם ביופיו של המשטח כולו.

פרקט למינציה לבן

פרקט למינציה לבן הוא הפרקט בעל הדרישה הגבוהה ביותר בשוק הישראלי. אלו הם לוחות עץ אשר מזכירים בנראותם את העצים, אך הם מיוצרים מחומרים סינתטיים כמו עץ ממוחזר, טחון ודחוס ב – HDF או ב – MDF  . מעל שכבות העץ הללו, מודבקת שכבה נוספת שהיא תמונה שתיראה בחלק העליון של הפרקטים.

פרקט לבן קוויק סטפ – quick-step

פרקט לבן קרונו אוריגינל – krono-original

התאמה של פרקטים לבנים למשרדים

לאור הנראות יוצאת הדופן של הפרקטים הלבנים הם מתאימים מאד למשרדים כיוון שהם יוצרים הרמוניה מעוצבת המשלבת את המשטחים הבהירים על הרצפה, עם הריהוט והשולחנות המשרדיים. המראה הכללי של המשרדים הללו מעניק נופך של מקום שהוא מקצועי ומומחה בתחום העיסוק שלו.

התאמה של פרקטים לבנים בבתים

המראה אלגנטי של הפרקטים הלבנים יוצר רוגע ולכן הוא מתאים מאד לחדרי הילדים שיש בהם שפע של משחקים, צעצועים וספרים שכולם מאד צבעוניים וססגוניים. הצבע הלבן מקרקע את הנראות הכללית של כל חדר ילדים ומעניקה לו שלווה והמון יופי.

פרקט לבן מתאים לכל חדר ילדים ללא קשר לצבעיהם של הרהיטים, הטפט עם ההדפסים הייחודיים או צבעם של הקירות, הרצפה הלבנה מתמזגת איתם באופן מושלם ולכן היא המתאימה ביותר.

הבחירה האידאלית גם עבור חדר השינה היא פרקט לבן שייראה נפלא בהתאמה לארון, למיטה ולשידה בכל גוון שייבחר, אפור, חום, דובדבן או כל גוון אחר.

חדר המגורים שכולל כמה פריטים של ריהוט בגוונים שונים, מוצרים אלקטרוניים כמו מסך טלוויזיה, חפצי נוי ועוד, זקוק גם הוא למשהו מרגיע מאזן ועם זאת אלגנטי ולכן הצבע הלבן הוא הבחירה האולטימטיבית, עבור הסלון של כל בית.

הפרקטים הלבנים הם טרנד אופנתי שמתקבע מאד בשנים האחרונות, אך עם זאת זהו טרנד שיישאר לאורך שנים רבות כיוון שהצבע הלבן הוא דומיננטי ואהוב תמיד.

ההיצע של פרקטים לבנים

קיימים כמה סוגים של פרקטים לבנים כמו לבן שלג מבריק, לבן משופשף אשר נראה מהוה, עם טקסטורות, אפור ועוד. לכל אחד מהגוונים הללו יש נראות ייחודית משלו. כאשר הסטריפים מותקנים על פני המרחב כולו הם יוצרים אשליה של חלל גדול הרבה יותר מאשר הוא במציאות וזו אחת הסיבות שהלקוחות מעדיפים לרכוש את אחד מלוחות העץ הלבנים.

Pin It on Pinterest

Call Now Button
Reviews Powered by RichPlugins.com
לקוחות ממליצים