קבל ייעוץ לפרקט בהתאמה אישית

שטיחים לשדרוג הסלון

הימצאותו של שטיח במרכז הסלון מוסיפה לו נופך של יופי רב, הוא מתמזג לנראות הכללית של החדר ווילונות וריהוט ובעיקר הוא תורם לאווירה חמימה משפחתית ומלוכדת. הוספת שטיח לסלון משדרגת את נראות הסלון לחדר מגורים אצילי ונעים לשהייה. אם נוציא את השטיח מהסלון ולו רק כדי לנקות אותו, הסלון ייראה עירום.

כדי לשדרג את חדר המגורים, יש להוסיף שטיח שגודלו תואם את שטח החדר כך שלא יהיה גדול מדי ובטח לא קטן מדי. ברוב המקרים השטיח מונח מתחת לשולחן הסלוני ויוצר ריבוע או מלבן בקדמת הספה. חשוב להשאיר מקום להליכה ולישיבה עליו כך שייהנו ממנו.

בחירת השטיח ממוקדת באפשרויות לרכישת כמה סוגים של שטיחים שעיקר ההבדלים ביניהם הם רמת צפיפות האריגה של החוטים בעת ייצור השטיח. ככל שצפיפות החוטים גבוהה יותר כך יהיה נעים יותר לשבת ולשרוץ על השטיח המשפחתי בחדר המגורים כיוון שהוא חמים ונעים הרבה יותר מהאחרים.

השטיח הפך כבר מזמן להיות בעל חלק נכבד בעיצובו של הסלון, והוא מותאם בגודלו, בצבעיו ובאיכות המוצר לעיצובו של הסלון כולו הכולל תאורה, ריהוט ווילונות. סגנונות העיצוב הפופולריים בשדרוג הסלון הם עיצוב משפחתי, רומנטי, יוקרתי צעיר, נינוח הכולל מלבד השטיח גם פופים בצבעים מתאימים, סלון בסגנון עתיק או וינטג'.

באופן טבעי גם שטיחים מתלכלכים ולכן כדאי לרכוש שטיח שהתחזוקה שלו נוחה ושלא נראה בו כל כתם או כל טפטוף. שטיח שנארג ברמת צפיפות גבוהה יהיה עמיד הרבה יותר לכתמים ורובם ייעלמו לאחר פעולות הניקיון השוטפות. על שטיחים בעלי הדפסים יטשטשו כתמים וייהפכו את רובם לבלתי נראים. למרבדים בהירים ייראו מהר מאד כתמים.

אחד מסוגי השטיחים האהובים בסלון הם שטיחי שאגי. מדובר בשטיחים שעירים מאד, נוחים מאד לישיבה או לשכיבה ולכן אהובים מאד בעיקר על בני הנוער. השטיחים מיוצרים באירופה ומגיעים בצבעים אחידים בכל ספקטרום הצבעים, מבהיר עד כהה. קיימות כמה דרגות צפיפות לשטיחים הללו ומחיריהם ואיכותם נקבעת עלפי רמת צפיפות זו.

קיימים גם שטיחים שעירים בעלי דוגמאות מיוחדות או טקסטורות חדשניות או אבסטרקטיות. אחד היתרונות הגדולים שלהם הוא העובדה שקל לנקות אותם בעזרת מים ונוזל לכביסה עדינה או לחילופין לשלוח אותו לניקוי יבש. הוראות השימוש של השטיחים הללו כדי שיישמרו לאורך שנים רבות הוא להפוך מדי פעם את כוון הסיבים וגם את השטיח בכלל.

בנוסף לכך(,)קיימים שטיחים פרסים שאהובים לאורך שנים רבות, בדוגמאות אותנטיות ומקוריות. רבים מהם הם שטיחים יקרי ערך שערכם עולה עם השנים.

הבחירה אינה קלה, אך היועצים שלנו ישמחו להראות לכם את מגוון האפשרויות כדי לסייע לכם בבחירת השטיח שישדרג לכם את הסלון.

Pin It on Pinterest

Call Now Button
Reviews Powered by RichPlugins.com
לקוחות ממליצים