קבל ייעוץ לפרקט בהתאמה אישית

פרקט עמיד מים

סוג חדש יחסית של פרקט למינציה הוא הפרקט הפולימרי האיכותי מאד שעמיד גם למים, לעומת הפרקטים האחרים הקיימים בקטגוריה זו. הגימור של פרקט זה הוא ייחודי ונראה טבעי מאד. כל מי שאינו בקיא בתחום הפרקטים, ברור לו ללא ספק שמדובר בפרקט עץ ולא בפרקט למינציה חדשני. הפרקט החדש מתאים מאד לחדרים בעלי לחות גבוהה, אך אינו מתאים לחדרים שיש בהם רטיבות אקלימית כמו במרפסות.

הרכב החומר הפולימרי שממנו מיוצר פרקט זה שהוא חומר צפוף מאד וידידותי לסביבה, מאפשר לו להישאר במצבו ולא להתנפח בעקבות הימצאותם של מים על שטחו. מדובר בחומר חזק, יציב ובדרגת שחיקה גבוהה ולכן מתאים במיוחד למקומות שבהם עלולים להישפך עליו מים כמו בחדרי אמבטיה או במטבחים, או מקומות שיש בהם יש תנועה ערה של עוברים ושבים כמו במשרדים ציבוריים המקבלים קהל רב, במסעדות ובקניונים.

יתרונות נוספים של פרקט זה הם שיפועי הפרקט העשויים מחומר הידרוסיל הדוחה מים, חומר זה מגן על לוחות העץ ואינו מאפשר למים לחלחל פנימה ולו במעט ולפגום את המוצר. חיבור אנטי-סטאטי בין השכבות של לוחות העץ גורם לכך שהחיבורים הללו ינטרלו כל כמות של לכלוך ואבק שמצטברים לא אחת בשיפועי הפרקט. תכונה זו מקלה מאד על תחזוקת הפרקט והופכת אותה פשוטה לביצוע ומתאימה במיוחד לבתים שבהם הילדים או ההורים אלרגיים לאבק. התקנת פרקט איכותי זה תשפר לאין ארוך את מצבם הבריאותי של האלרגיים לאורך כל השנה.

יתרון נוסף של חומר זה הוא שהוא גמיש ולכן לא שומעים כלל את נעליהם של ההולכים עליו ובעיקר לא את רעש העקבים המטופפים עליו.

פרקט עמיד במים תפס מהר מאד מקום של כבוד בין הפרקטים השונים והוא נחשב לאחד הטובים שבהם, יפהפה, אופנתי והכי חשוב המים אינם נספגים בו, הוא אינו מתנפח אם נשפכים עליו מים בכל כמות שתהיה. פרקט עמיד זה מסוגל לשמש את בני הבית או את עובדי המשרדים לשנים רבות של הנאה מהמוצר.

מחירו של פרקט עמיד מים אינו גבוה, ההתקנה שלו מאד מהירה והלקוחות יכולים לבצע את ההתקנה בעצמם או להזמין איש מקצוע מיומן שיבצע זאת. בדרך כלל תוך יום או לכל היותר תוך יומיים כל הבית מחופה בלוחות העץ, מדובר בעבודה נקיה יחסית שאינה מותירה כמעט פסולת, לעומת ריצוף קרמיקה שכאן התהליך יכול לקחת ימים רבים תלוי בגודל השטח ולהותיר לאחר מכן, לכלוך רב.

Pin It on Pinterest

Call Now Button
Reviews Powered by RichPlugins.com
לקוחות ממליצים