פרקטים ראשון לציון

פרקט לאחר התקנה

פרקטים בראשון לציון

יש אנשים שרוכשים פרקטים בראשון ציון ומעוניינים להתקינם בכוחות עצמם. באמצעות סרטונים היו טיוב, ניתן לראות כיצד מתקינים אותם. כדאי כי תזמינו מתקין מקצועי, היות והפרקט יכול להינזק אם אין לכם את הידע המקצועי בהתקנתו. כאשר מתקין יגיע לביתכם או למשרד שלכם, הוא יבצע מדידה מדויקת, כך ידע כמה מטרים רבועים יש בכל חלל. יש לרכוש חבילה או שתיים נוספות, בכדי שאם תצטרכו פרקטים נוספים, במידה וחלק מהם יתקלקלו עם השנים, תמיד יהיה לכם רזרבה.

יש לרכוש לייסטים לפנלים, כך שאם תהיות מעוניינים פאנלים, יהיה לכם אותם בכדי להתקינם. יש לנקות היטב את החלל, לפני ביצוע ההתקנה. פרקט בלבד אינו יספיק, כי אם חומרי גלם נוספים, כגון ספוג ומשטחיPVC  שמיועדים לשכבה התחתונה, לפני הנחת הספוג.

האם ניתן להתקין פרקט על כל משטח?

זו גם שאלה טובה, אבל כן בהחלט ניתן אפילו על משטח בטון או על אריחים. מי שמעוניין, להקנות מראה שונה או לערוך שינוי בביתו או בבית העסק שלו, שינוי מהותי יהיה בהחלט, באמצעות התקנת פרקטים, אשר תשנה את החלל מן הקצה אל הקצה.  עלות ההתקנה של הפרקטים, עשויה לעלות מעט יותר, אם שי להכין את הרצפה לפני ההתקנה ויש לקחת זאת בחשבון.

פרקט עץ, יהיה מורכב יותר להתקנה, היות ואת הפרקטים הללו, מתקינים או באמצעות דבק, או באמצעות מסמרים. גם פרקט מסוג פישבון, אדרת הדג, מצריכה התקנה מורכבת יותר, היות ומדובר בדוגמא מיוחדת של פרקט העשוי מעץ ויש טכניקה מיוחדת להתקנתו, על מנת שתתקבל הצורה הרצויה. ניתן לחדש פרקטים מעץ, ע"י שיוף של השכבה הראשונה ולאחר מכן באמצעות צביעה עם חומרים כגון שמן או לכה מיוחדת, אשר תקנה לפרקט מראה חדש ורענן.

פרקטים בהרכבה קלה יותר

ישנם פרקטים בראשון לציון או בכל הערים הגדולות בארץ, שניתן להרכיבם, בשיטת זכר ונקבה. ההתקנה הזאת הא פשוטה ומדובר לרוב על פרקטים סינטטיים הנקראים למינציה. אין זה אומר שיש לרכוש פרקטים לכל הבית באותו הגוון, תוכלו7 בכל חלל של חדר שינה, למצוא גוו אחר, אשר יתאים לאלמנטים השונים הנמצאים בחדר ולהתאים את הפרקט, לסוג הריהוט, לסגנון לגודל החלל וכדומה.

כדאי לרכוש פרקטים בראשון למיון, בחנויות המוכרות שמייבאות פרקטים איכותיים מאירופה, לבדוק שהם תחת תו תקן ישראלי ויהיו באחריות של היבואן או אולם התצוגה שממנו רכשתם אותם. כדאי כי תבררו לגבי מתקין שיהיה מטעם אולם התצוגה ושבעל אולם  התצוגה ידאג לכם גם להובלה.

 

כישורים

פורסם ב

ינואר 2, 2017

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button

Pin It on Pinterest