פרקטים חיפה

התקנת בחיפה

פרקטים חיפה

פרקטים, ניתן לחלק, על פי סוגי העץ ולבחור בהיצע הגדול של עצים, גוונים ומרקמים. העצים מתחלקים לעץ רך כמו אורן, דוגלס פייר וסידר קנדי. עצים קשים יותר, יהיו מסוג : אלון, מהגוני וטיק בורמזי שנחשב ליקר מכולם. גם על פי האווירה, ניתן לבחור את סוג העץ. אם אתם מעוניינים באווירה קלאסית, פרקט מעץ אלון או טיק בורמזי, למראה כפרי, ניתן לבחור באלון מעושן או באלון רסטיק.

המראה הנשאב מהטבע, גורמים לפרקטים לבצע שינוי עיצובי מהותי בבית או במשרד שלנו, כך שנין למצוא מראה יוקרת וחמים בסוגי הפרקטים השונים שנתקין לחללים אלה.

השינוי במחיר הפרקטים בגלל הביקוש הרב והתחרות

עד לפני שני עשורים ויותר, מחיר פרקטים בחיפה, או בכל עיר אחרת גדולה בארץ, היו גבוהים, כך שפרקטים, יכלו להתקין רק בעלי המעמד הגבוה. היום בגלל שיש ביקוש רב והמחירים ירדו, גם בדלל הביקוש וגם בגלל התחרות הרבה בין החברות שמשווקות ומתקינות פרקטים, ניתן לנצל את התחרות לטובה ולבחור פרקטים מהודרים, שיתאימו לנו על פי אורח החיים ואף במחיר שווה לכל כיס.

ניתן למצוא פרקטים בכל הסוגים והסגנונות, כגון פרקט מעץ מלא, בגוונים בהירים או כהים, הכל על פי גודל חלל הידר וכן, גוונים לבנים או אפורים בהירים של פרקט. גוונים בהירים כגון לבן, קרם או אפור בהיר, מתאימים יותר לחללים קטנים, כך שאופטית, ניתן יהיה להגדילם.

קו מודרני או קלאסי בעיצוב החללים באמצעות פרקט

גם הסגנון שאתם מעוניינים להכתיב, יהיה באמצעות סוגי הפרקטים. חניות של פרקטים בחיפה וכל עיר גדולה בארץ, מציעה סוגים של פרקטים בסגנון מודרני, קלאסי או עתיק. הכל תלוי בסגנון של הריהוט שבביתכם או בבית העסק. ניתן למצוא גם מראה מחוספס של עץ טבעי, למי שאוהב את המראה בסגנון פרובנס שהוא סגנון כפרי אירופאי  ומיוחד. יש לדעת, כי הניקיון של בית או משרד שיש בו פרקטים, הוא הרבה יותר קל.

השאלה היא, מה כדאי לכם יותר, פרקט עץ או פרקט סינטטי?. היום הפרקט הסינטטי, לא זו בלבד שהוא הרבה יותר זול, הוא אף נראה כמו פרקט עץ, עד כי קשה להבדיל ביניהם וכן, הוא חזק ועמיד. האפשרות של קשת הגוונים והדוגמאות בפרקט סינטטי, הוא רחב יותר, מה שמקנה בחירה קלה יותר על פי הגוון, הסגנון והטעם שלכם. זוגות צעירים רבים, מעצבים את בתיהם, באמצעות פרקטים סינטטיים גם בגלל היתרונות שבהם וכן בגלל המחיר.

כישורים

פורסם ב

ינואר 2, 2017

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button

Pin It on Pinterest