פרקטים בחדרה

התקנת פרקטים בחדרה

פרקטים חדרה

הבחירה ברצפת פרקט מושכת בזכות העיצוב והאווירה שהיא מקנה. המקור של הפרקט, הנו מהארמונות והטירות באירופה שהיו במאות הקודמות כמו ב-117. אז, הנחת אריחי העץ הייתה נחשבת למלאכת מחשבת. לאורך השנים ההן, זו הייתה הדרך היחידה לריצוף של רצפות עץ. המראה העיצובי והאטרקטיבי הפכו גם היום את העיצוב הזה למבוקש בכל העולם וגם בארץ. היתרונות של פרקטים בחדרה, אן בכל אזור אחר בארץ הם רבים. קחו לדוגמא את החיסכון בחשמל, מעבר לעיצוב יוקרתי יותר. אפשרות ריצוף זה, הינה אקולוגית וידידותית לסביבה, היות ולעץ יש תכונה של בידוד חום.

מדובר על השקעה לדורות, משום שרצפת הפרקט היא חזקה והיא שומרת על הטמפרטורה הרצועה בבית. ניתן למצוא ציפויים לרצפת העץ, שהם עמידים יותר ותורמים לתחזוקה של רצפה זו.

האפשרויות הרבות לבחירת הפרקט המתאים

ן לרכוש פרקטים העשויים מעץ ברמות שונות. היקר בהם הינו פרקט מעץ גושני, ללא שכבות לעומק. זוהי גרסה קלאסית לפרקט העץ המקורי. העלות של פרקט זה, הינה גבוהה יותר, בהשוואה לסוגי הפרקטים האחרים. ישנו פרקט עץ שכבתי, פרקט רב שכבתי ופרקט תלת שכבתי. מדובר על ציפוי עליון, המיוצר מעץ אצילי ושכבות נוספות של עץ. מדור על פרקט שהוא פופולרי יותר והוא עמיד להפרשי הטמפרטורה והוא מתאים לבתים, אשר קיים בהם חימום תת רצפתי. ניתן לבחור בין הגימורים השונים של פרקטים בחדרה או בערים האחרות שבהן ישנן חנויות שמשווקות ומתקינות  פרקטים. ישנם  גימורי לכה, גימור שמן, מה שמגן על הפרקט מפני לחות. ההבדל בין הגימורים, כשאר למשל גימור השמן, אינו מגן מפני לכלוך ולגימור לכה, שי עמידות גבוהה יותר.

פרקט למינציה- הבחירה של רבים

ישנו גם פרקט למינציה, אשר עמיד במיוחד ומתאים למשפחות שיש להן ילדים קטנים או בעלי חיים, שנוטים לשרוט את הפרקט. פרקט מסוג למינציה, הינו חיפוי דמוי עץ, שמורכב מחומר סינטטי שעליו מודבקת שכבה של טקסטורה ליצירה של מראה עץ טבעי. העלות של פרקטים אלה היא נמוכה, אך יש אליו דרישה רבה, בגלל היתרונות הרבים הגלומים בו.

בכדי לבחור פרקטים בחדרה, או באזור אחר שקרוב למגוריכם, יש להתחשב בשיקולים של עלות, אורח חיים, תחזוקה, עמידות מראה ומגע ואז, להבין טוב יותר, איזה סוג של פרקט יהיה האידיאלי  ביותר עבורכם. כדאי למצוא חנויות או אולמות תצוגה ידועים שמשווקות פרקטים ומתקינות אותם באחריות. שאלו תמיד אם המחיר כולל הובלה והתקנה.

כישורים

פורסם ב

ינואר 2, 2017

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button

Pin It on Pinterest