קבל ייעוץ לפרקט בהתאמה אישית

מהם יתרונותיו של פרקט העץ

פרקט העץ הוא מסוג המוצרים שעד שאין לך אותו בבית או במשרד, אתה לא מודע ליתרונותיו ולנוחות המרבית שהוא מעניק לסובבים אותו. רק מי שהתקין פרקטים ונהנה מהם ביום-יום מבין עד כמה הם מהווים שינוי משמעותי בנראות הבית מול הריצוף.

פרקט המותקן על המרצפות בחדרים או בסלון מעניק יופי ייחודי לבית בהתאם לסגנון הפרקט, פרקט עץ מחוספס יתרום ליופי טבעי וכפרי, פרקט בהיר ייצור יופי עכשווי ומודרני, פרקט בצבע שחור ייצור מראה אצילי מיוחד או פרקט לבן שישרה ניקיון ואלגנטיות.

פרקט הוא חומר מבודד ולאחר התקנתו בחדרים או בסלון כיף לחיות בחדרים הללו הן בחורף והן בקיץ. לא חם מדי ולא קר מדי, אפשר ללכת יחפים או רק עם גרביים ולחוש נינוחות כמו שצריכים להרגיש בבית. הפרקט יוצר אווירה נעימה ואינטימית בבית במיוחד כשבני משפחה או חברים רבים נהנים לשהות באחד החדרים יחד.

הפרקטים החדשים מיוצרים מחומרי גלם איכותיים, הם עמידים לאורך שנים רבות, אינם מתפרקים או מתפוררים אלא נשארים להרבה שנים ללא כל בעיית תחזוקה. ההתקנה שלהם היא פעולה פשוטה שכל אחד כמעט יכול לבצע את פעולת ההרכבה בעצמו או באמצעות איש מקצוע.

אפשר לרכוש סוגים שונים פרקטים בשפע של טקסטורות, דגמים ודוגמאות. ההיצע הנרחב מאפשר להתקין סוגים שונים של פרקטים בכל חדר או דגם זהה בכל רחבי הבית ולהתאימו לעיצוב החדר או הסלון, לסגנון, לצבעים ולאופי דיירי החדר ובני הבית, כדי ליצור הרמוניה מושלמת.

הפרקט יוצר אפקט מיוחד בנראות החדרים, בצבעיו הבהירים הוא יוצר חדר רחב ידיים ובצבעיו הכהים משרה אוירה של חדר קטן ואינטימי יותר.

פרקט העץ עשוי מעץ טבעי לא מעובד שממנו מכינים את הפלטות, פרקט רב שכבתי עשוי ממספר שכבות עץ המורכבות זו על זו, רמת האיכות שלו נמדדת על פי מספר השכבות הקיימות בכל אחד מהדגמים, פרקט למינציה הוא סינטטי ומיוצר באופן מתועש ולכן עשיר באופציות של צבעים וצורות.

קל לנקות את משטחי הפרקט עם מטלית לחה. המשטחים הם היפו אלרגנים וכך מקלים על בעיות הבריאות של דיירי הבית שהימצאותם של שטיחים או פריטים אחרים יוצרת עבורם בעיות נשימה.

הימצאותם של משטחי פרקט בבית, מעלה את ערכו באופן משמעותי וכך לא רק שאתם נהנים מהשהיה בבית הכוללת משטחי פרקט, גם כשתרצו למכור את הבית, ערכו יעלה בזכות משטחי הפרקט כיוון שרוב האנשים מעוניינים שיהיו להם משטחי פרקט בבית.

 

 

 

Pin It on Pinterest

Call Now Button
Reviews Powered by RichPlugins.com
לקוחות ממליצים