עיצוב בית, עיצוב בתים, אדריכלות, אדריכל, אדריכלות ועיצוב פנים, פרקטים, פרקט עץ, פרקט למינציה

פרקטים הולכים והופכים לריצוף אהוב ופופולארי יותר ויותר. לא רק שניתן למצוא פרקטים בבתים רבים יותר, ניתן גם למצוא אותם בחדרים רבים יותר, כולל חדרים לחים כמו אמבטיות ומטבחים. הפופולאריות של הפרקט בולטת בתחום אדריכלות ועיצוב פנים, כאשר ניתן לראות שימוש של פרקטים בסוגים שונים בהתאם לצרכיו של הלקוח, העדפתו ותנאי החלל אליו הוא מיועד.  

מה היתרונות של כל סוג פרקט ומהם יתרונותיו של פרקט בכלל?

הדרך להכניס חמימות לחלל גדול:

אם ישנו חלל בבית שהתחושה הכללית שלכם ממנו היא קרירות, מה שיכול לקרות כאשר מידות החלל הן גדולות, פרקט הוא דרך מצוינת לאזן את הקרירות. במיוחד פרקט עץ או פרקט למינציה בצבע כהה יאזנו את מידות החלל. כפי שחלל קטן מומלץ לעצב בצבעים בהירים כך חלל גדול מומלץ לעצב עם גוונים כהים יחסית. ריצוף החלל כולו בגוונים כהים הוא משמעותי.

ריצוף אידיאלי לחדר שינה:

גם אם חדר השינה אינו גדול במיוחד, זהו החדר בו אנו רוצים להרגיש תחושה חמימה, תחושה של נעימות ורוגע. פרקט מכל סוג יענה על הרצון הזה. הפרקט לא חייב להיות פרקט עץ. הוא יכול להיות פרקט דו או תלת שכבתי ואפילו פרקט למינציה. הדוגמה והגוון הם הקובעים. כאן ניתן לבחור בגוון בהיר כמו של אלון מולבן למשל.

ריצוף מומלץ לחדר ילדים- פרקט עץ:

מלבד התחושה הנעימה שנותן מראה הפרקט, יש לו יתרון נוסף כאשר מדובר על פרקט עץ: היותו של העץ חומר מבודד השומר על חמימות יחסית של הרצפה. הדבר משמעותי בחדר ילדים, במיוחד ילדים קטנים שאוהבים מאוד להסתובב יחפים. אדריכל פנים מומחה בתחום עיצוב בתים ימליץ לרצף את חדר הילדים עם פרקט עץ. ניתן להוסיף גם שטיח נחמד ליצירת חמימות נוספת ועניין.

פרקט מקסים גם לאמבטיה:

כאשר ניגשים לעבוד על עיצוב בית צריך לקחת בחשבון שני נושאים: אסתטיקה ופרקטיות. מתוך מחשבה על פרקטיות ועמידות לטווח ארוך בעבר נמנעו מלרצף את האמבטיה עם פרקטים. היום הדברים שונים. החדשות בתחום של אדריכלות פנים הוא פרקט עמיד למים. פרקט PVC (ויניל) או פרקט למינציה מאיכות גבוהה עמידים ללחות ויחזיקו לאורך זמן באמבטיה. לכן, היום לא צריך לוותר. פרקט יוסיף לעיצוב האמבטיה, לתחושת הפינוק וההנאה.

לבחור בחברה איכותית:

הדבר נכון לכל סוג של פרקט וזה הטיפ הראשון שיתן לכם אדריכל בכל נושא הקשור לעיצוב הבית. השקיעו בפרקט איכותי המיוצר על ידי חברה אמינה ובעלת ניסיון. בכל סוג של פרקט ישנן רמות שונות של איכות. אל תתפשרו. בחרו בחברה שתספק לכם פרקט עמיד ואיכותי המתאים לתנאי החלל הספציפי וגם תתקין את הפרקט במיומנות ויסודיות. התקנת הפרקט בצורה יסודית ונכונה היא חשובה ביותר. חברת צמרת פרקטים ושטיחים היא חברה הקיימת משנת 1972 ומספקת פרקטים איכותיים מכל הסוגים ללקוחותיה לאורך כל השנים.

 

Pin It on Pinterest

Call Now Button
Reviews Powered by RichPlugins.com
לקוחות ממליצים