הכנת המרצפות לקראת חודשי הקיץ – ככה תעשו זאת נכון!

ימי האביב הבאים עלינו לטובה, מאפשרים טיולים, ריח פריחות נעים וכמובן – חידוש הבית והחפצים שיש בו.

בימים אלה, רבים שוקדים על ניקיון הבית, ישנם המחדשים רהיטים או רוכשים ריהוט חדש, תוך שתיקון והחלפת רצפות הן חלק בלתי נפרד מהפעולות שיהפכו את הבית לרענן, חדיש ומושלם!

אם אתם רוצים שבקיץ הזה ביתכם יראה נפלא וגם ישמר נקי ונעים – חשוב לדעת שבאמצעות בחירת חברת ניקיון טובה, כמו זאת בקישור הבא: http://super-clean.co.il/%D7%97%D7%91%D7%A8%D7%AA-%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%99%D7%95%D7%9F תוכלו לבצע ניקיון יסודי בבית כמו גם ליהנות משירות מנקים קבוע: מה שיעזור לכם לשמור על מרחב נעים במיוחד.

אז כיצד אפשר להכין את המרצפות שבבית לקראת החודשים החמים? הנה כמה טיפים טובים:

החלפת מרצפות – כפי שהזכרנו, כדי להכין את הבית לקיץ, אפשר לבצע החלפת מרצפות. רצפות בטון ישנות ניתן להחליף בחיפוי פרקט נעים למראה ונעים לשימוש, בעוד שכיום ישנם פרקטים מסוגים שונים בעלויות נמוכות כמו פרקט עץ מלא, פרקט למינציה, פרקט במבוק ושאר סוגים טובים ונוחים להרכבה. את הפרקט ניתן לרכוש בחנויות מובחרות ולהיעזר במומחים כדי להתאים ולהתקין בקלות את הלוחות.

תיקון ופוליש למרצפות – אם אתם לא מעוניינים להחליף לגמרי את המרצפות אלא לתקן ולשמור עליהן מבריקות: תוכלו לפנות אל חברות ניקיון מקצועיות המבצעות תיקון מרצפות, שיפוץ הרצפה הקיימת וביצוע פוליש למרצפות. בכך תוכלו להגן על הרצה ולשמור עליה נקייה ומבריקה לאורך זמן.

שימוש בחומרים ייעודיים – התשמשו בחומרים ייעודיים כדי לנקות את הרצפות. עבור ניקיון פרקט ישנם חומרים מיוחדים הנמצאים בכל סופר מרקט, תוך שניתן לנקות את הפרקט על ידי שאיבה כללית של הרצפה ולאחר מכן ניגוב הפרקט באמצעות חומרים ייעודיים. בכך אפשר ליהנות בקלות ממרחב נקי ונעים.

שמירה על הרצפות – בין אם בבית שלכם ישנן מרצפות שיש, קרמיקה, פרקט או עץ, מה שחשוב הוא לשמור על הרצפות שלמות וללא שריטות. הקפידו להגן על הרצפה מריהוט כבד על ידי חיבור גומיות ייחודיות לשמירה על הרצפה.

המנעו מגרירת רהיטים על הרצפה ובמקרים של כתמים נקו את הכתם באופן מידי. במידה והרצפה שלכם מלאת כתמים – העזרו במומחים ובחברות ניקיון כדי לנקות אותה. בכך תשמרו על בית נעים למראה ונקי.

 

 

 קרדיט תמונה מאתר DEPOSITPHOTOS.

Call Now Button

Pin It on Pinterest