הטרנדים החדשים משלבים בעיצוב הבית את הריהוט, השטיחים, הווילונות והאקססוריז הנוספים. הכול מתוכנן מראש באופן קפדני ביותר על פי קו עיצובי שאהוב על בעלי הדירה, סגנון כפרי, קלאסי, מודרני או וינטג". צבעם של הקירות השונים בבית, נבחר על פי הווילונות שייתלו בחדר המגורים, בחדרי הילדים, חדר השינה והמטבח. מיזוג של כל הפריטים יחד יוצר הרמוניה של נראות נפלאה.

מעצב פנים

מעצבי הפנים, המודעים לרצונותיהם ולטעמם של הלקוחות השונים, מבצעים רכישות שונות עבורם על פי הסגנון האהוב עליהם. הרכישות כוללות פריטי ריהוט שונים, אקססוריז מגוונים כמו חפצי נוי, שטיחים ותאורה.

אך הפריט שנותן את הטא'ץ המשמעותי ביותר של נראות הבית הוא הווילון. סוג הווילון, צבעיו, אופן הפתיחה שלו, צבעיו ומרקם הבדים מעניק לבית את הייחודיות ואת האמירה העיצובית שלו .

ברוב הבתים אפשר לראות את הווילונות מיד כשנכנסים הביתה, בסלון וגם מהמרחב הפתוח הכולל את המטבח ופינת האוכל אפשר לראות את הווילונות המעוצבים שתלויים על הוויטרינה .

כל הפריטים שקיימים בבית, מתאימים זה לזה, בטקסטורות, בהדפסים, בגוונים ובמרקם הבדים . זו הסיבה שהווילונות נבחרים בקפידה ומעניקים עוצמה אדירה לחלל כולו.

צביעת חדרי הבית

לאחר השלמת כל הבחירות וטרם הגעת המוצרים הביתה, מחליטים על צבעי הקירות השונים, בסלון, במטבח ובחדרים . קיימות משפחות שמעדיפות צבע זהה בכל הבית וקיימות משפחות שמעדיפות לצבוע כמה קירות בצבעים שונים כדי ליצור עניין בבית.

אם צבעי הווילון והריהוט בסלון הם בהירים וכוללים הדפסים, נוהגים לבחור צבע לקירות התואם את אחד הצבעים הקיימים לאורך הווילון. אם הריהוט הוא כהה ומסיבי, כדאי ליצור קוטביות ולהתאים ווילונות לבנים או בהירים מאד וגם צבע קיר תואם, בגוונים בהירים.

במטבח, רצוי לבחור צבע המתקשר לפריטים השונים בו, לדוגמה הארונות, הווילונות או כסאות הבר.

חדרי הילדים והתינוקות נצבעים בצבעים נועזים יותר על פי גילם של הילדים והבחירות שלהם. חשוב שהווילונות יתאימו לגילם ולא יהיו ילדותיים מדי עבור הנוער הגדל במהירות.

בדי הווילונות

משפחות הבוחרות עבור הסלון והווילון דו שכבתי הכולל וילון מבד אטום ומעליו ווילון דק, יתחשבו בזוויות האור כדי לקבל החלטה אם לרכוש בד כהה שיאטום את כניסת קרני האור או לחילופין בד בהיר שיאפשר לקרני השמש לחדור פנימה להאיר ולחמם את חדר המגורים.

האופנה מתחלפת מעת לעת ולכן מומלץ לבחור בגווני וילון שיהיו קלאסיים ואופנתיים לפחות לפרקי זמן ארוכים ולצבעי קירות קלאסיים גם כן, שיהיו אהובים לפחות לכמה שנים.

המאמר באדיבות חברת צמרת יבואנית ומשווקת פרקטים ומוצרים נלווים לבית. למידע נוסף ניתן לבקר באתר צמרת https://tzmfloor.co.il/

Call Now Button

Pin It on Pinterest