כאשר אנו מעצבים את הבית השאלה הראשונה שנשאל את עצמנו תהיה: כיצד להתאים ווילונות לחדר. תוכלו לבחור ווילונות משלל בדים וטקסטורות שונות. אנשים רבים שיש להם חוש טבעי וטעם טוב בעיצוב, יוכלו לבקש לעצב הם ווילונות על פי הסטייל שלהם. הווילונות מעניקים לנו הצללה ואווירה נעימה. חדרים ללא ווילונות, נראים "עירומים" אין בהם הרגשה של חמימות ותמיד יורגש כי חסר בהם משהו נוסף, שיעניק את המסגרת הסופית בחדר.

הוספה של סגנון וצבע לחדרים השונים בבית נותן לנו את האפשרות להעניק אווירה ייחודית כזאת שתהיה למשל בגוונים פסטליים שקטים לחדרי השינה או צבעוניים מעט שיתאימו לריהוט שלנו בסלון.

וילונות והתאמתם בחדרים השונים בבית

חשוב לציין, כי ישנם עיצובים שונים של וילונות, למשל בחדר השינה הווילון יהיה שונה מאשר בסלון,  בחדר העבודה, בפינת האוכל או במטבח. ישנם וילונות מוכנים שהם זולים בהרבה מאשר וילונות שמותאמים בהזמנה אישית. למשל בסלון ניתן יהיה להזמין וילונות בהזמנה ובשאר חללי הבית,  נתן יהיה להתאים וילונות מוכנים שהם בשלל דגמים. למשל חדר שינה בסגנון רומנטי, וילונות מתחרה ובדים קלילים יתאימו לחדר זה.  כעיקרון סוג החלל, גווני הקירות, סגנון הריהוט, כל אלח הם הקריטריונים לבחירה נכונה של וילונות לחדרים השונים.

וילונות לחדרי הילדים

כפי שצוין  קודם לכן, וילונות צריכים להתאים לאווירה שאנו מעוניינים בה. למשל בחדרי ילדים האווירה תהיה עליזה יותר, אם למשל מדובר בילדים קטנים, נוכל למצוא וילונות בצבעים עליזים, אך לא מדי, היות ובכל זאת, מדובר בחדר שינה של הילדים, אך נוכל למצוא בכל זאת וילונות עם דמויות אהובות עליהם. כאשר מדובר על חדרי נוער, כמובן הווילונות יהיו מאופקים יותר בגוון אחיד וכן, יש שוני בין וילונות לחדר של נער, לבין וילונות של חדר המיועד לנערה, במיוחד בדגם ובגוונים.

וילונות לסלון

כאשר אנו נזמין וילונות לחדר הסלון, מדובר בווילונות עשירים, היות והסלון הינו החדר המרכזי בו נאספים בני המשפחה וכן, החדר בו נארח את האורחים שלנו. יש להתאים את הגוונים, על פי גווני הקירות, הריפוד והסגנון. למשל חדר סלון שיהיה בסטייל מודרני, וילונות ישרים וקלאסיים יתאימו לחדר זה, אך אם מדובר על סלון עם ריהוט עתיק ויוקרתי, כמובן וילונות יהיו עשירים בבד ושכבות, יתאימו יותר לסגנון זה. בכל מצב שמירה על אחידות והרמוניה הם הדברים החשובים ביותר בהתאמה ובחירה של הווילונות הנכונים שיתאימו לחללים השונים בביתכם.

 

Pin It on Pinterest

Call Now Button
Reviews Powered by RichPlugins.com
לקוחות ממליצים