ההתפתחויות בענף העיצוב, הביא מבחר רב של דמי וילונות. הבדים הם איכותיים והדגמים הם מרהיבים ובכל הסגנונות. וילונות ממסגרים את הנוף ותורמים לאווירה  ועיצוב הבית. יש כל מיני חנויות של דקורציה ועיצוב הבית בחנויות שמוכרות וילונות ושטיחים או אצל מעצבי הווילונות שעוסקים רק בתחום הזה ויכולים לייעץ ולעצב לכם וילונות על פי הסגנון, המידות ועיצוב הבית באופן הכללי. את הווילונות, מעצבים על פי גוון הקירות, הריהוט והסטייל של הריהוט והאלמנטים הנוספים בחללים השונים.

יש להזמין בדים שלא יהיו בהירים מדי, כי השמש חודרת מבעד לווילונות וגורמת להם לדהות. ישנם בדים שונים כגון בדי פשתן או כותנה שהם טבעיים יותר. ניתן להשתמש בבדים סינתטיים כאשר יש בד כפול מתחתיהם. יש לדעת, כי הווילונות משמשים גם להצללה וגם לעיצוב.

האחזקה והטיפול בווילונות

כאשר רוכשים וילונות, יש להתחשב בתחזוקה שלהם אם יש לשלוח אותם לניקוי יבש, או ניתן לכבס אותם לבד, מה שיקל על ההוצאות. יש לרכוש בדים שהם עמידים לאש. מומלץ להקשיב לאנשים שהם מומחים בתחום עיצוב הווילונות. גם וילונות מוכנים ודוגמאות למכביר, ניתן למצוא במגוון של חנויות לעיצוב הבית. כדאי כי נציג מטעם חנות הווילונות, יגיע לביתכם, יראה את החללים השונים ויתאים לכם את הווילונות המתאימים.

יש כאלה המגיעים עם התמונה של הסלון או חדר השינה וכן עם המידות של החלונות שבהם הם מעוניינים להתקין את הווילונות.  בדרך זו, יוכל המעצב לראות את העיצוב ולהחליט לגבי הבדים והסגנון שיתאים לחללים בהם אתם מעוניינים להתקין את הווילונות.

וילונות- לתפור חליפה לחלונות

יש כאלה שאומרים כי וילונות ממסגרים את הנוף ויש כאלה שטוענים כי הם החליפה שתופרים לחלונות, אך במילה אחת זה נקרא "הום סטיילינג". רוב מעצבי הווילונות, יוכלו לראות את התמונה המלאה, כאשר הם יעצבו ויתאימו את הבדים והגוונים על פי הטקסטורה שתתאים לבד ולווילון. אם מעצב הווילונות יחליט כי בד מסוים שבחרתם אינו מתאים לדגם הרצוי, כדאי כי תשמעו בעצתו.

יש להעמיד את הווילון או הבד שבחרתם, מול השמש, בכדי לבחון את רמת שקיפות הבד וכן את רמת ההצללה. במידה ולא מצאתם ווילון מתאים, תמיד ניתן יהיה להגיע לאולם התצוגה, להתייעץ עם מעצבי הווילונות שיתאימו לכם ווילון בהתאמה אישית, על פי הנתונים הקיימים בחלל הבית. כדאי כי כבר בהתחלה תשאלו את עצמכם, מה המטרה של הווילונות שאתם מעוניינים לעצב לבית ואז להחליט מה האפשרות שלכם בבחירה הנכונה שלהם.

 

 

Pin It on Pinterest

Call Now Button
Reviews Powered by RichPlugins.com
לקוחות ממליצים