פרקטים לבית ולמשרד

בימנו, ניתן ראות פרקטים למשרד ולבית בכל מיני מקומות שאנו מבקרים או נמצאים בהם. הקרמיקה כבר הפכה להיות מראה נדיר ורבים מבעלי הבתים כבר מתקינים פרקטים מסוגים שונים, על פי אורח החיים שלהם. למשל בנשרדים, ניתן למצוא יותר פרקטים מסוג למינציה, הנראים ממש כמו עץ אמיתי בדרגות שחיקה גבוהות יותר, כך שהפרקט לא יישרט בגלל שחיקה של רהיטים, כגון גרירת כיסא או שולחן וכן, בגלל הרבה אנשים שנמצאים במשרד ומבקרים בו.

היתרונות של הפרקטים שמיועדים גם לבית וגם למשרד, הם האווירה המיוחדת והחמימה שהם מעניקים לנו. כל חלל עשוי להשתנות מן הקצה אל הקצה, כאשר מתקינים פרקטים, אם מעץ או אם פרקטים למינציה.. בית שיש בו חיות מחמד או ילדים, כדאי כי יותקן בו פרקט למינציה, כך שלא תהיה בו שחיקה או סימנים, במיוחד אם דרגת השחיקה שלו גבוהה

פרקטים מסוגים נוספים המתאימים לבית ולמשרד

חוץ מפרקטים העשויים מעץ ולמינציה, תוכלו למצוא פרקטים העשויים משעם המיוצר מקליפת עץ. פרקט זה הוא גמיש, קל להתקנה וניקוי והוא מבודד אקוסטי וכן, מבודד מפני חום א קור. פרקט זה, מיוצר בתהליכים אקולוגיים שאינם פוגמים באיכות הסביבה.. מי שאוהב פרקטים העשויים מחומרים טבעיים כגון עץ, עליו לדעת, כי שכבת הבסיס של פרקטים העשויים עץ, הם מסוגי עצים שונים. השכבה שאנו רואי כלפי  חוץ, עשויה מעץ רך וזול ואילו השכבה העליונה של פרקטים מסוג זה עשויה מעץ יוקרתי וחזק יותר. ניתן למצוא פרקטים מעץ מכל מיני סוגים של עץ, כך שהמחיר של פרקטים אלה, יהיה גבוה יותר, ככל שהעץ יהיה יקר יותר.

כדאי לברר כמה שיותר פרטים לגבי סוגי הפרקט המתאים לכם וכך, תוכלו לדעת איזה מהם יהיה האידיאלי, מה התחזוקה הדרושה לו, מחיר הפרקט וההתקנה. חשוב לברר לגבי האחריות של הפרקט ואם המחירים כוללים התקנה והובלה ואם לא, מה ההבדל במחירים.

אם הגעתם לצמרת פרקטים סימן שאתם בידיים טובות

אחת מהרשתות המוכרות יותר שהיא חלוצת הפרקטים בארץ, היא חברת צמרת פרקטים שכבר קיימת משנת 1970. ניתן למצוא אולם תצוגה מרשים ברעננה, המכיל את כל סוגי הפרקטים המגיעים מיבוא מאירופה, הנחשבת למקור האיכותי ביותר של הפרקטים. ישנם המון סוגים של פרקטים בגוונים שונים אם מעץ טבעי, אם כהים או צבועים בגווני בהירים כגון לבן, קרם או אפור בהיר לחללים קטנים יותר. תוכלו למצוא הרשת של צמרת פרקטים גם ווילונות שטיחים טפטים ומוצרים שקשורים לעיצוב הבית. התקנת הפרקט יכולה להתבצע ע"י מתקין מוסמך מטעם החברה , כך שתהיו בטוחים כי ההתקנה תהיה מקצועית ובאחריות מלאה.

 

Pin It on Pinterest

Call Now Button
Reviews Powered by RichPlugins.com
לקוחות ממליצים