עיצוב הבית כיום לא כולל רק בחירת ריצוף, ריהוט ווילונות, כיום ישנן אופציות נהדרות לעיצוב הקירות שהינם מהווים את החלק הגדול ביותר בחלל הבית. כולנו מעוניינים לחיות בסביבה נעימה וחמימה כזאת שמשרה בנו נינוחות ורוגע, את החלל כולו עוטפים הקירות ובאמצעותם ניתן ליצור אווירה זו. כדאי שכל כמה שנים תבצעו שינוי או עיצוב בבית כך שתחליפו אוירה ותכניסו רעננות לחייכם. רבים מהזוגות מחליטים כי במקום להחליף בית או דירה, זה הזמן לשפץ כך יהיה להם נעים יותר וערך הנכס יעלה. זוגות אלה יוסיפו אלמנטים מיוחדים לעיצוב כגון קירות מעוצבים, עבודות גבס או זכוכית שישנו את האווירה והמראה בכל הבית. אחת השיטות הנפוצות לעיצובם של קירות הבית, היא באמצעות טיח שהיא השיטה השכיחה יותר אך עם זאת ישנה אפשרות של שימוש בטפטים או הצבע פשוט.

יש לדעת לערבב נכון את חומרי הגלם, כך שהתוצאות תהיינה מבטיחות. ניתן למצוא המון שיטות של קירות דקורטיביים באמצעות הטיח ויש לבחור ולהסתייע עם מעצב או שיפוצניק שיש לו ידע בתחום. גם באמצעות קטלוגים שונים או מגזינים לעיצוב הבית, ניתן יהי לבחור בעיצוב הקיר שימשוך את העין ויתאים לכם במיוחד. לפני שאתם בוחרים לעצב את הקיר תשאפו קצת השראה, כנסו לאתרי עיצוב ברשת וחפשו תמונות של חדרים שמתאימים לטעמכם. הידע הפרוש בפנינו ברחבי הרשת וכל התמונות והשיתופים של מעצבים החושפים בפניכם את כל השיטות יכולים לסייע לתכנן את החדר בצורה טובה בלי לקרוע את הכיס על מעצב נודע.

שיטות שונות להעשרת מראה הקירות המעוצבים

למרות שהקירות הם הדבר הבולט ביותר בבית אנשים לא מייחסים חשיבות למראה ולאפשרויות שטמונות בעיצובם, עם זאת שינויים קטנים כמו צביעה של חלל או הוספת תמונה על קיר יכולים להוסיף לבית את האופי שלכם. גם קרניזים דקורטיביים בין התקרה לקירות עושים פלאים ומקנים לבית תחושה יוקרתית, ניתן למצוא קרניזים כאלה בכל מיני דוגמאות עיצוביות מגבס או מחומרי גלם קלים אחרים. אם יש לכם רעיון בראש אך קשה לכם להוציאו לפועל חברות שיפוצים וקבלני שיפוצים עשויים לסייע לכם בבחירה הנכונה של עיצוב הקירות בביתכם או בבית העסק שלכם.

מי שרוצה להקנות לחדר מראה יוקרתי וייחודי יכול לעשות זאת באמצעות שילוב של טפט יפה עם קרניז. המראה מוקפד של הדפוס החוזר בטפט והקרניז שפשוט כמשמעו ממסגר את החדר הופך אותו לחדר ברמת גימור גבוהה מש כמו במדורי העיצוב הגדולים. כדי להפוך את החדר לייחודי לא צריך לפתוח קופות חיסכון, ניתן גם למצוא את אותם הפתרונות והסגנונות במחירים שונים המחיר לרוב נקבע על פי טיב החומרים והחברות והמעצבים שמייצרים את סוגי הטפטים והקרניז השונים.

אופנת הטפטים חוזרת בגדול

מי שכבר שם לב אופנת הטפטים חזרה ומביאה עמה דגמים רבים של טפטים מעוצבים בסגנונות שונים ומרשמים כגון עשיר ויוקרתי, מודרני ואף חינני לחדר הילדים. טפט יכול להתאים לכל חלל בבית אם לסלון, חדרי השינה, חדר העבודה  או לחדרי הילדים. כל אחד, יכול להתאים את הטפטים לטעמו האישי, הדבר נעשה על פי האלמנטים השונים הנמצאים בחללי הבית כגון גווני הריהוט, הווילון וכדומה. אם מדובר בחלל בתכנון כדי לחשוב מראש כיצד נתאים את כל האלמנטים הללו עם עיצוב הקירות. יש לציין כי מחירי הטפטים יהיו זולים בהרבה מאשר שיפוץ עם גבס או באמצעות טיח דקורטיבי ויתרון הנוסף בטפטים הינו עבודה נקייה ללא אבק ולכלוך מיותרים כמו בהתקנת קירות העשויים מגבס. מדובר בדרך קלה וחסכונית לעצב קיר בדרך שבה אתם אוהבים. תוכלו למצוא טפטים בחנויות ייעודיות לעיצוב הבית, שם תוכלו למצוא לרוב גם פרקטים, ווילונות שטיחים וקרניזים שיסייעו לכם לתכנן את הבית ולציור מראה איכותי ויוקרתי במינימום זמן, על פי העיצוב והטעם האישי שלכם.

 .

Pin It on Pinterest

Reviews Powered by RichPlugins.com
לקוחות ממליצים