דשא סינטטי

הטבע מעולם לא נראה כל כך פשוט

מדוע לבחור בדשא סינטטי

אם גם לכם יש גינה, גג, גן או מרפסת אותם אתם מעוניינים לטפח אבל ממש לא רוצים לקבל הביתה חשבון מים נפוח, התקנת דשא סינטטי יכולה להיות הפתרון האסתטי המושלם עבורכם. בעמוד הבא נציג בפניכם את היתרונות שבהתקנת דשא מהסוג הזה, את הדרכים לעשות זאת ונספק לכם מידע מקצועי נוסף שיסייע לכם להתכונן לתהליך.

יתרונותיו של דשא סינטטי

ראשית כל, בשונה מדשא רגיל הדורש תחזוקה הכוללת כיסוח, השקייה, הדברה ודישון, דשא סינטטי אינו דורש תחזוקה כלל וכלל. הדבר חוסך זמן, כסף ולא מעט אנרגיה שכן משפחות רבות להן דשא רגיל משלמות עבור שירותי גינון לכן מדובר בהוצאה כספית חודשית גבוהה שלא כולם היו רוצים להשקיע. אז נכון, עלות ההתקנה של הדשא הסינטטי איננה נמוכה, אך אם מסתכלים על הטווח הארוך, אין ספק כי מדובר בהשקעה חד פעמית אשר תחסוך לכם בעלויות לאורך שנים. שנית כל, אנשים רבים סובלים מאלרגיה לדשא ומפתחים סימפטומים כאלה ואחרים הן כתוצאה ממגע איתו והן מהריח שנוצר תוך כדי הכיסוח. בנוסף, לדשא הסינטטי יש יתרון אסתטי בולט שכן הוא שומר על צבעו הירוק הבוהק לאורך כל עונות השנה.

צבע, גובה ורמת צפיפות

אלו שלושת הקריטריונים החשובים ביותר שעליכם לקחת בחשבון כאשר אתם בוחרים דשא סינטטי. בנוגע לצבע, חשוב להבין שיש כל מיני גוונים של ירוקים והצבע אותו תבחרו ישפיע באופן מובהק על מראה הגינה שלכם. בנוסף, קיימים צבעים שמתחממים יותר וכאלה שפחות ולכן חשוב לקחת את זה בחשבון במטרה למנוע מצב של כוויות בחודשים יולי אוגוסט. ככל שהצבע יהיה כהה יותר, כך הוא יתחמם יותר בשמש. לכן, טרם אתם בוחרים את הצבע, חשבו על הגוון שאתם רוצים להשיג וזכרו שניתן גם לשלב כמה גוונים ואף לבחור חלקים מסוימים בגוונים של חום וצהוב. מבחינת הגובה מומלץ לבחור דשא שנע בין 37-45 מילימטרים שכן דשא סינטטי בגבהים הללו הוא הנעים ביותר למגע ומספק מראה אחיד ושלם. מבחינת הצפיפות של הדשא חשוב לזכור שככל שהסיבים צפופים יותר, כך הדשא נחשב לאיכותי ולכן גם המחיר שלו יעלה בהתאמה. כאן כדאי להכניס לשיקולי הבחירה את הצרכים השונים ולקחת בחשבון לאילו שימושים הדשא מותאם: ישיבה, נוי, משחקי כדור, אירוח בלבד או דריכה. במידה ובין שאר המטרות שלכם הינה לאפשר לילדים לשחק, מומלץ לבחור בדשא בעל רמת צפיפות גבוהה (באזור 19,000 סיבים למטר מרובע) וכך תבטיחו נפילות בטוחות ורכות.

תהליך התקנת דשא סינטטי

התהליך מתבצע בכמה שלבים עיקריים. ראשית כל מבצעים מדידות, זאת עוד לפני שבחרנו את סוג הדשא המועדף עלינו. בשלב הבא נבחר את הסוג המועדף עלינו וניגש להכנת השטח הכוללת ניקיון יסודי ויישור. לאחר מכן תתבצע פריסה של יריעת ניילון מיוחדת על פני האדמה. בשלבים הסופיים ממקמים את יריעות הדשא על הניילון, מבצעים חיתוך במקומות שבם יש חריגה בגבולות, מקבעים את הדשא ועושים שימוש בשאריות לקישוט וטיפוח אזורים שונים בגינה שלנו.

חברת מרכז הפרקטים שטיחי צמרת בע״מ מתמחה בהתקנת דשא סינטטי הן בבתים פרטיים, הן בבניינים בהם ועד הבית מעוניין לשדרג את הכניסה לבניין והן במוסדות ציבוריים כמו גני ילדים, בתי ספר וכדומה. הסוגים השונים של דשא סינטטי אותם אנו מציעים לקהל לקוחותנו מותאמים באופן מושלם לתנאי האקלים שלנו בישראל והם כולחים כמובן אחריות מלאה הן על המשטחים עצמם והן על ההתקנה. לרשותנו צוות מקצוענים אשר יסייעו לכם בתהליך הבחירה וההתקנה של הדשא על כל שלביו. נשמח לענות לכם על כל שאלה ולהתאים עבורכם את משטחי הדשא באופן שיקלע לצרכים ולתקציב שלכם.

קטלוג פרקטים QUICK STEP 2022

אתר זה נבנה, נערך ומקודם על ידי חברת קידום ישיר

Pin It on Pinterest

Call Now Button
Reviews Powered by RichPlugins.com
לקוחות ממליצים